Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 10:03

Головна » 2016 » Січень » 18

.

За словами тренера університетської баскетбольної команди «УДАР», доцента Сергія Сембрата, нещодавно команда «УДАР» провела гру на виїзді із одним з нинішніх лідерів чемпіонату Київщини, клубом «Рух Молоді» з Білої Церкви. Ця команда нинішнього сезону ще ні разу не програвала суперникам. Гра розпочалась із атак господарів. Переяславці стримували випади суперників і раз-по-раз агресивно контратакували. Перша чверть завершилась із рахунком 21:19 на користь господарів. Друга чверть пройшла в доволі рівній боротьбі. Переяславцям вдалося нав’язати супернику свою гру. І на велику перерву коман ... Читати далі »

Переглядів: 386 | Додав: admingy | Дата: 18.01.2016