Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 16:24

Головна » 2016 » Листопад » 30 » КОМАНДА СУМОЇСТІВ ІЗ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВИШУ ПОСІЛА ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ТУРНІРІ ІЗ СУМО У ЛЬВОВІ
    12:48

19 листопада, у приміщенні спортивного комплексу «Галичина» відбувся перший в історії міста Львова відкритий турнір з сумо «Sumo Lviv open cup 2016». У турнірі взяли участь команди Львівської, Волинської, Харківської, Херсонської, Донецької, Вінницької, Миколаївської, Київської, Рівненської, Запорізької, Сумської, Одеської, Черкаської областей.

Основною метою проведення турніру є популяризація сумо серед дітей та мешканців міста, популяризація спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду у виступах на міжнародній арені

Начальник управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер розповів:

- Навесні ми проводили перші показові змагання, а зараз – це перший офіційний відкритий турнір зі сумо у Львові. Цього року ми мали представників з областей України, а наступного року плануємо запросити представників цього виду спорту з Японії.

Змагання відбулися серед чоловіків та жінок у вагових категоріях для чоловіків - до 85 кг, а також в абсолютній ваговій категорії; для жінок в абсолютній ваговій категорії.

У змаганнях взяли участь і студенти з Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія Сковороди під керівництвом Заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри спортивних дисциплін і туризму Переяслав-Хмельницького університету імені Григорія СковородиСергія Безкоровайного. На цьому чемпіонаті команда знову завоювала перемогу.

Призові місця розподілилися таким чином: КостянтинБулатов – срібло, Іванна Березовська – срібло, Вікторія Царук та Ірина Чорнобай – бронза.

Щиро вітаємо переможців та зичимо міцного здоров’я, натхнення та нових здобутків на спортивній ниві!

Переглядів: 308 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0