Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 05:32

Головна » 2015 » Лютий » 24 » Переяславці у другій грі чемпіонату Київщини із баскетболу святкували перемогу
    16:43
    Переяславці у другій грі чемпіонату Київщини із баскетболу святкували перемогу

22 лютого у спортивному залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. Сковороди переяславська команда «УДАР» у другій чверть фінальній грі приймала команду «Легіон» із Києва. У першій грі, яка відбулась у Києві наші земляки поступились двома очками. Згідно регламенту у наступний тур виходить команда, яка одержить дві перемоги. Переяславським баскетболістам відступати було нікуди і тому на гру із киянами виставили найсильніший склад, який міг зібрати, з огляду на травми, тренер «Удару» Сергій Сембрат.

У першій десятихвилинці матчу наші баскетболісти доволі вдало грали в захисті. Гравці встигали перекривати всі небезпечні ділянки і, як результат перші два очки гості, київський «Легіон», зумів набрати лише на 7 хвилині гри. До цього часу наші баскетболісти встигли вже набрати 15 очок. Перша четверть закінчилась перемогою баскетболістів переяславського «Удару» 20:6.
             У другій десятихвилинці переяславці не збавляли обертів. Проте збільшилась кількість необов’язкових помилок у гравців нашої команди. Якщо у першій четверті кияни не змогли скористатися ними, то у другій десятихвилинці гості зробили шість перехватів із яких вдало реалізували чотири. Тож на велику

перерву команди пішли при рахунку 39:19 на нашу користь.
    Після перерви переяславський «Удар» збільшив натиск на кошик суперників. Наші баскетболісти раз по раз розігрували чудові комбінації виводячи на побачення із кільцем суперника своїх гравців. Тоді, як у захисті намагались накрити всі кидки. За моїми підрахунками за три четверті гри наші баскетболісти вдало, без порушення правили, виконали 8 блокшотів. Третя десятихвилинка завершилась із рахунком 66:36.
             У четвертій чверті гри у складі переяславців майже увесь час грала друга п’ятірка. Хлопці показали відкритий баскетбол, дещо забувши про захист. Цим відразу скористались київські баскетболісти. Отримавши певний простір на майданчику вони дещо скоротили відрив. Отримавши від закинутих м’ячів до нашого кошика 22 очки натомість пропустивши у власний лише 14. Загальний підсумок матчу 80:58.

Переглядів: 394 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0