Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 04:27

Головна » 2016 » Квітень » 25 » УНІВЕРСИТЕТСЬКА КОМАНДА «УДАР» — У ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БАСКЕТБОЛУ
    14:35

Фіналістів Київської області з баскетболу визначали в Переяславі-Хмельницькому. 17 квітня в спортивній залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбулась третя, вирішальна гра між університетською баскетбольною командою “УДАР” та командою “Капрали” із міста Бровари. Згідно регламенту обласного чемпіонату, півфінальні поєдинки проводяться до двох перемог однією з команд. Після двох ігор рахунок зустрічі між цими командами був нічийний — 1:1.

Гра розпочалась із невеличкою затримкою, оскільки арбітри, які мали її обслуговувати, судили матч жіночого чемпіонату Київщини, фінальний турнір якого проходив у великій спортивній залі Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи № 7. Хоч там гра й розпочалась на дві години раніше, але спортсменкам не вистачило відведеного часу на визначення фіналіста жіночого чемпіонату Київщини.

Суддівська бригада спізнилась на початок матчу “УДАР” — “Капрали” всього на 20 хвилин, проте гості відмовлялись виходити на спортивний майданчик і вимагали переносу гри на наступний тиждень. Перемовини із гостями, дзвінки до обласної федерації тривали ще близько 15 хвилин. Як згодом стало відомо, один із броварських баскетболістів мав цього дня зіграти в Києві за іншу команду. Гра там мала розпочатися о 15 годині, тож гравець через затримку не зміг би дограти переяславський матч до кінця. Урешті-решт, після консультацій із федерацією гості таки вийшли на майданчик. Після першої четверті “Капрали” вели із рахунком 17:16. На другу десятихвилинку наші земляки вийшли доволі вмотивованими. «УДАРівці» кілька разів удало зробили перехват, стали вигравати підбір як на власному кошику, так і на кошику суперника. І як результат, — баскетболісти із Броварів почали нервувати. Стали обговорювати кожне рішення арбітра, якщо воно було прийняте не на їхню користь. Урешті-решт, у суддівської бригади ввірвався терпець і вони покарали гостей технічним фолом. На велику перерву команди пішли за рахунку 36:32 на користь “УДАРу”. Третю четверть гості розпочали без свого ведучого гравця, який залишив команду й вирушив до Києва. Здавалось, що нашим хлопцям стане легше грати. Проте зовсім іншої думки були “Капрали”. Команда мобілізувалась, заграла активніше в нападі. Гостям без свого лідера вдалось не лише відіграти втрачене, а й вийти вперед на два очки. Після третьої четверті рахунок став 51:53.

Остання десятихвилинка розпочалась із атак переяславців. Їм вдалось відразу зрівняти рахунок. Далі розпочались такі собі “гойдалки”. Як тільки одна із команд вела в рахунку, суперники відразу ж його зрівнювали. Здавалось, що овертайму (додаткової п’ятихвилинки) не уникнути. В одній із атак чудовим дальнім кидком порадував переяславських уболівальників Олексій Макаренко, вивівши «УДАРівців» уперед відразу на три очки. Суперник із далекої відстані промахнувся, підбір виграли наші баскетболісти, і в швидкій контратаці Микола Лук’яненко із середньої дистанції збільшив відрив “УДАРу” до п’яти очок. Гості почали квапитись, а поспіх спричинив до неточності в завершальній стадії атаки. Кілька швидких відривів чудово завершили наші земляки Микола Лук’яненко та Андрій Зубарчук. За хвилину до кінця останньої четверті рахунок на табло був доволі комфортний —64:55. Баскетболісти “УДАРу” вміло скористувалися отриманою перевагою. Матч завершився із рахунком 68:63.

Другого фіналіста чемпіонату Київщини того ж дня визначали також у Переяславі-Хмельницькому. У спортивній залі Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи № 7 баскетболісти бориспільського “Дракона”, для яких цей майданчик є домашнім, приймали своїх опонентів — команду “Рух молоді” із Білої Церкви. Перша гра між цими командами не відбулась через неявку “Драконів” і їм була зарахована технічна поразка. Тож аби продовжити змагатись за фінал бориспільцям потрібно було перемагати, щоб у вирішальній третій зустрічі виявити переможця пари. Білоцерківські баскетболісти для виходу у фінал мали в Переяславі-Хмельницькому перемагати своїх суперників. Гра проходила доволі рівно впродовж майже всього матчу. Суперники почергово вели в рахунку. Високим баскетболістам із Білої Церкви господарі протиставили точні кидки із-за шестиметрової лінії.

Незважаючи на те, що в “Драконів” того вечора “лава запасних” була більша (чотири проти одного запасного в білоцерківської команди), під кінець гри вони виглядали доволі стомленими. Можливо, втома й не дозволила нашим сусідам довести гру до перемоги. За три хвилини до кінця четвертої четверті “Дракони” програвали лише 5 очок — 81:86. Здавалось, два точні дальні кидки і бориспільці поведуть у рахунку. Але через втому в снайперів “Дракона” збився приціл, а швидкі проходи під кільце зупиняли більш вищі баскетболісти гостей. За півтори хвилини до кінця вони поступово почали нарощувати свою перевагу. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 84:97 на користь команди “Рух молоді”.

Нагадаємо, що 3 квітня баскетбольна команда «УДАР» Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди у рамках чемпіонату Київщини з баскетболу провела перший півфінальний матч із командою «Капрали» з міста Бровари.

Гра розпочалась атаками гостей, яким уже до середини першої чверті вдалось повести у рахунку — 13:8. Завдяки більшому зросту своїх гравців «Капрали» на початку матчу вигравали підбирання як під своїм щитом, так і під щитом суперника. Після хвилинної перерви, яку взяв головний тренер переяславської команди, доцент кафедри спортивних ігор університету Сергій Сембрат,наші баскетболісти почали грати агресивніше: стали встигати вчасно поставити супернику «спину», відтісняючи його від м’яча під час боротьби під кошиками. Це дало результат — перша чверть закінчилась із рахунком 14:13 на користь баскетболістів «УДАРу». У другій чверті у наших земляків значно покращився і показник кидків із-за шестиметрової лінії. Був епізод, коли чотири наших баскетболісти по черзі із далекої відстані влучили в кошик суперників. І ті не знали, кому більше приділяти уваги під час кидків із далекої відстані: чи Олександру Костенку, чи Дмитру Євтєєву, чи Миколі Лук’яненку, чи Андрію Зубарчуку. Завдяки точним триочковим кидкам на велику перерву наші баскетболісти пішли з перевагою — 41:30.

Третю чверть переяславці розпочали неспішно і при цьому допустили в атаці кілька неточних кидків та пасів, які перехоплювали суперники. Виходячи утрьох на кільце суперника, не робили результативного кидка. Тож третя чверть завершилась із рахунком 51:51.

У останній десятихвилинці команди лідирували по черзі. За 56 секунд до завершення чверті вперед вийшли баскетболісти із Броварів — 64:62. Через чотири секунди вперед із рахунком 65:64 вийшли наші земляки. А ще через десять секунд наші гравці збільшили свою перевагу — 67:64. Здавалось, що перемога уже зовсім поряд, але протилежної думки були суперники. Точний кидок із-за шестиметрової лінії, і за 25 секунд до кінця гри рахунок знову стає рівним — 67:67. Під час останньої атаки наші баскетболісти майже повністю використали час, відведений на неї, і за дві секунди до сирени здобули такі потрібні два очки. Тож перша гра завершилась із рахунком 69:67 на користь «УДАРу».

Цього ж дня команда «Дракони» із Борисполя у вирішальному третьому матчі чвертьфіналу зустрічалась із командою Національного медичного університету імені Богомольця із Києва (після перших двох матчів кожна з них мала по одній перемозі). Як відомо, бориспільці домашнім майданчиком для ігор у чемпіонаті Київщини вибрали велику спортивну залу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи № 7.

Кияни прибули до нашого міста в доволі ослабленому стані. Як сказав на початку гри їхній тренер, відразу три ключові гравці отримали ушкодження, тож приїхали лише для того, щоб підтримати команду морально. На лавці запасних у киян було лише два запасних гравці, тоді як у бориспільців у запасі була повна п’ятірка. Уже із перших хвилин гри було зрозуміло, що «Дракони» вийшли на матч умотивованішими, з великою жагою вийти до півфіналу. Їхню перевагу протягом усього матчу зрештою і зафіксувала фінальна сирена — 75:50. Тож у півфіналі, який відбувся 17 квітня в Переяславі-Хмельницькому, команда «Дракони» зустрілася з білоцерківською командою «Рухом молоді».

10 квітня у Броварах у другій грі чвертьфінальної серії чемпіонату області із баскетболу між командою “УДАР” Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та «Капрали» (місто Бровари) наші земляки поступилися. Нагадаємо, що першу гру переяславці виграли. Тож, згідно з регламентом змагань, вирішальна, третя гра відбулася 17 квітня у нашому місті.

24 квітня в Білій Церкві відбудеться фінальна гра між баскетбольною командою “УДАР” Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди та командою «Рух молоді» із Білої Церкви.

Тож бажаємо баскетболістам університету вдалої гри і лише перемоги, завжди знаходити в собі сили і мотивацію для нових звершень, великого терпіння у досягненні нових цілей, а вболівальникам — захопливих видовищ та віри у своїх фаворитів.

Переглядів: 400 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0