Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 09:28

Головна » 2015 » Жовтень » 13 » ВІДБУВСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА СІКОРСЬКОГО
    12:34
    ВІДБУВСЯ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА СІКОРСЬКОГО
    Відбувся легкоатлетичний пробіг пам’яті Михайла Сікорського

10 жовтня вчетверте поспіль відбувся легкоатлетичний пробіг вулицями центральної частини міста Переяслава-Хмельницького присвячений пам’яті патріарха музейної справи, Героя України Михайла Івановича Сікорського. Організаторами виступили Студентська Рада Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди, технічний директор Міжнародних змагань з тріатлону «Слов’янська Хвиля», відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Тарас Костін, депутат обласної ради Олександр Пироговський, директор супермаркету «ЕКО» Олександр Могила та співзасновник інтернет-компанії ХатаNet Олександр Петруня. Після офіційної частини розпочалися змагання. В цьому році, окрім традиційного пробігу вулицями міста, в програму додали турніри ще з чотирьох видів спорту –ривку гирі, армрестлінгу, велоспорту та шахів.

У змаганнях взяли участь 320 учасників – від 7 до 62 років.Всі учасники були поділені по вікових категоріях.

Після запеклої боротьби переможцями стали: біг на 300 метрів (вік 7-9 років) – Артем Третяк та Аліна Сіпко800 метрів (10-12 років) – Станіслав КоноваленкоКатерина Тищенко«Переяславська миля» (13-15 років) – Руслан Кравчук, Дарина Кузьменко;легкоатлетична естафета серед школярів – гімназія, в абсолютній категорії – учні Центру професійно-технічної освітибіг на 6 кілометрів – Вадим Рогозовський, Олександра Павлова.

Серед шахістів перемогу здобув Олександр Гордієнко. У змаганнях «ВелоУРБАНУ» перемогли Андрій Король та Тетяна Сіваченко. У ривку гирі вагою 24 кг у різних вагових категоріях рівних не було Олегу Чумакову, Анатолію Яковченку та Євгену Бикову. Золоті медалі у армрестлінгу вибороли Тетяна Сергійчук, В’ячеслав Денисенко, Микола Петров та Олег Іванюта.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з України, Росії та Республіки Камерун. Вдруге поспіль Амгі Амгба Барнабе стартував на дистанції 6 кілометрів. Представник Росії з містечка Кулєбєрово Артем Файзулін посів третє місце в армрестлінгу у ваговій категорії понад 90 кг.

Нагороджували спортсменів після завершення змагань медалями, дипломами, кубками та грошовими преміями заступник міського голови Валентина Губенко, викладач університету Тарас Кириченко, голова студентської ради Владислав Міранович, організатор змагань Олег Водяний та голова ГО «Незалежна асоціація молоді» Юрій Бобровнік.