Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2024, 17:34

Головна » 2013 » Травень » 15 » ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ.
    11:22
    ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ.
    15 травня на стадіоні Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету вже вкотре відбулися традиційні змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. У боротьбі взяли участь більше 60 студентів відразу із декількох факультетів — фізичного виховання, географічного, педагогічного та післядипломної освіти.

У ході запеклої боротьби визначилися переможці, які зайняли призові місця.

В потрійному стрибку у довжину серед юнаків призові місця розділилися наступним чином: І місце — Володимир Чужа (група ФВ-52) із результатом 13 м 23 см, ІІ місце — Назар Мельник (група ФВ-42) із результатом 11 м 36 см і ІІІ місце — Руслан Гудилко (група ФВ-33) із результатом 10 м 23 см.

У метанні спису серед 15 юнаків першість здобув Роман Кучеренко (група Ф-21) із результатом 34 м 60 см, другим став Сергій Зінченко (група Ф-12) із результатом 34 м 50 см, а третім — Володимир Кутовий (група Ф-41) із результатом 34 м 40 см. Серед дівчат у цьому виді змагань І місце посіла Наталія Довгань (група ГФ-3) із результатом 22 м 30 см, ІІ місце — Аліна Гразіон (група Ф-11) із результатом 16 м 30 см, а ІІІ місце — Дар’я Кузовлева (група Ф-11) із результатом 9 м 10 см.

У штовханні ядра серед юнаків не було рівних Артуру Свінціцькому (група Ф-42), його результат — 16 м 87 см; почесне ІІ місце посів Артур Сакало (група Ф-52) із результатом 12 м 83 см, а третім став Руслан Сєльов (група Ф-41), його результат — 12 м 65 см. Серед дівчат у вищезгаданому виді змагань найуспішніше виступила Оксана Семоненко (група Ф-12), вона показала результат 7 м 42 см; дещо поступилася одногрупниці і зайняла ІІ місце Надія Царук, її результат — 7 м 27 см; третьою ж стала першокурсниця Аліна Гразіон із результатом 6 м 40 см.

В стрибках у довжину серед 13 юнаків переможцем став Володимир Чужа (група ФВ-52), який показав результат 6 м 32 см; Віталій Пасько (група ФВ-22) із результатом 5 м 70 см став другим, а четвертокурсник Назар Мельник — третім, його результат — 5 м 40 см. Серед дівчат у даному виді змагань кращими стали Вікторія Пузій (група ФВ-33) — І місце, Сніжана Скворцова (група ФВ-22) — ІІ місце та Вікторія Бартовська (група ФВ-41) — ІІІ місце; їхні результати 4 м 33 см, 4 м 28 см і 4 м 20 см відповідно.

У бігу на дистанції 100 метрів серед юнаків найкращий результат (12,3 с) показав Микола Степанов (група Ф-22) — І місце, другим фінішував Григорій Середній (група Ф-21) із результатом 12,4 с, а третім став Руслан Ткачук (група Ф-43), його результат — 12,6 с. Серед дівчат на цій же дистанції першою із результатом 14,7 с прибігла Сніжана Скворцова (група Ф-22), другою — Марія Грабовська (група Ф-11), її результат 14,9 с, третьою ж стала Оксана Октасюк (група Ф-12) із результатом 15,5 с.

У бігу на 300 метрів серед юнаків найспритнішими виявилися: Василь Савченко (група Ф-12) із результатом 41,6 с, Олександр Журавльов (група Ф-22) із результатом 43,5 с та Микола Степанов (група Ф-22) із результатом 46,7 с. Вони й посіли відповідно І, ІІ та ІІІ місця. Серед дівчат на цій же дистанції найкращий результат (51,4 с) показала першокурсниця Марія Грабовська, другою стала Олена Науменко (група ПО-31 МС) із результатом 52,4 с, третьою фінішувала четвертокурсниця Вікторія Бартовська, її результат — 54,6 с.

У бігу на 1500 метрів найвитривалішими стали: Євген Тіхонов (група Ф-11) із результатом 4,54 с — І місце, Ілля Цапук (група Ф-41) із результатом 5,45 с — ІІ місце та Богдан Ніщименко (факультет післядипломної освіти) із результатом 5,47 с — ІІІ місце.

Усі переможці були нагороджені дипломами. Інші ж учасники змагань та глядачі натомість отримали позитивні емоції та гарний настрій.

Переглядів: 607 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0