Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 18:56

Головна » 2018 » Лютий » 19 » КОМАНДА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ ВИБОРОЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З АРМСПОРТУ
    21:46
    КОМАНДА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ ВИБОРОЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ В ОБЛАСНОМУ ЧЕМПІОНАТІ З АРМСПОРТУ

17 лютого на базі бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Київської області з армспорту. За перемогу змагалися спортсмени із шести команд. Переяславщину представляли 20 рукоборців, серед яких було п’ять жінок.

Дві медалі принесла нашій команді викладач нашого вишу Вікторія Царук (категорія дорослі, понад 60 кг) – «срібло» в боротьбі на праву руку і «бронзу» в боротьбі на ліву руку. Дебютантка обласних змагань, учениця ЦПТО Каріна Швидка здобула дві бронзові нагороди в боротьбі на ліву руку – серед юніорів і серед дорослих (до 60 кг). Вдало дебютували в змаганнях серед юніорів два студенти нашого педуніверситету: Дмитро Васьківський виборов друге місце на праву руку і третє – на ліву (вага понад 70 кг), а Владислав Кобзар був третім в боротьбі на праву руку (вага до 70 кг). Результативно виступили за нашу команду два київські рукоборці: Владислав Прокопенко переміг у змаганнях на праву руку (категорія 90 кг), а Роман Греченюк виборов “золото” на ліву руку і “срібло” – на праву (категорія 80 кг).

Як розповів Віктор Сулима, очільник Переяслав-Хмельницького філіалу Київського обласного осередку Федерації армспорту України, у підсумку збірна Переяславщини завоювала третє місце, поступившись спортсменам із Києво-Святошинського і Бориспільського районів.

Переглядів: 294 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0