Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.05.2024, 00:35

Головна » 2017 » Березень » 7 » КУБОК СЕРГІЯ ШИШКІНА ЗДОБУЛА СТУДЕНТСЬКА ВОЛЕЙБОЛЬНА КОМАНДА «УНІВЕР»
    10:59
    КУБОК СЕРГІЯ ШИШКІНА ЗДОБУЛА СТУДЕНТСЬКА ВОЛЕЙБОЛЬНА КОМАНДА «УНІВЕР»

5 березня в спортивній залі Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті колишнього директора спортивної бази «Переяславль» Сергія Шишкіна.

Цей турнір у нашому місті проходить із 1996 року. Ігри цього турніру завжди проходили в цікавій та напруженій боротьбі.

Цьогоріч помірятись силами на волейбольному майданчику зголосилося 5 команд. Дві волейбольні команди «ПХДПУ» та «Універ»представляли педагогічний університет, по одній «Меркурій», «Костал» та командаволейболістів із села Стовп’яг. Переможця визначали у іграх по коловій системі у трьох партіях до 15 очок. Першими помірятись силами на волейбольний майданчик вийшли команди «Костал» таСтовп’яг. Неочікувано, волейболісти із району продемонстрували чудову гру, і заводчанини із надзусиллями лише у третій вирішальній партії зуміли подолати свого суперника. Університетські волейболісти команди «ПХДПУ» без проблем розібрались із «Меркурієм» 2:0, друга університетська команда «Універ» в напруженій боротьбі 2:1 святкувала перемогу над заводчанами.

Загалом майже усі матчі пройшли в напруженій боротьбі і перемога діставалась суперникам не просто. Цього року кубок Сергій Шишкіна дістався волейболістам другої студентської команди «Універ». На другому місці стали волейболісти першої університетської команди«ПХДПУ», третє місце посіла команда «Меркурій». Переможці та призери нагороджені кубком, медалями та грамотами.

Організатори визначили найкращих гравців турніру. Кращим захисником став гравець команди «Меркурій» Дмитро Доброскок, Кращим розігруючим визнано гравця «Костала» Миколу Богатиря, кращим нападником став гравець команди «Універ» В’ячеслав Будчак.

Турнір організований за сприяння міського відділу з питань фізичної культури та спорту, спортивної бази «Переяславль» та Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Переглядів: 410 | Додав: admingy | Рейтинг: 0.0/0